Zespoły muzyczne

Grupa R.H.O. to zespół weselny z okolic Gdańska, który koncertuje w całej Polsce. Zajmujemy się obsługą wesel , a także wszelkich imprez, na których potrzebna jest muzyka. Oprócz ogromnego doświadczenia i umiejętności posiadamy najwyższej jakości sprzęt, który wiernie pozwala przekazać niuanse muzyczne.

Trudnimy się oprawą muzyczną oraz prowadzeniem imprez. Dodatkowo mamy własny środek transportu i oświetlenie. Jesteśmy uczciwie działającą firmą. Istnieje możliwość wystawienia rachunku.

W skład zespołu wchodzi 6 zdolnych artystów, studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku. Przeważnie występujemy w składzie 3 osobowym. Cechuje nas elastyczność w zakresie kosztów a także wyboru wykonywanych utworów. Wszelkie detale powiązane z obsługą przyjęcia ustalamy wspólnie z klientem, gdyż każdy traktowany jest w indywidualny sposób.

Zapraszamy do współpracy

Grupa RHO jest zespołem weselnym z Gdańska, który występuje w całej Polsce. Zajmujemy się obsługą wesel , a także wszelkich imprez, na których potrzebna jest muzyka. Oprócz ogromnego doświadczenia i umiejętności posiadamy wysokiej jakości nagłośnienie, które pozwala przekazać niuanse muzyczne.

Trudnimy się oprawą muzyczną oraz prowadzeniem wesela. Dodatkowo mamy własny transport i oświetlenie.

Jesteśmy legalnie działającym zespołem. Na specjalne życzenie, wystawiamy rachunki.

Nasz skład to szóstka utalentowanych muzyków, studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku. Przeważnie występujemy w składzie 3-osobowym.

Cechuje nas elastyczność w zakresie ceny a także doboru wykonywanych utworów. Wszelkie detale powiązane z organizacją wesela ustalamy wspólnie z klientem, gdyż właściwie każdy traktowany jest osobiście.

zachęcamy do współpracy