Wersje i typy biustonoszy

Nie którym z nas wydaje się, że wyselekcjonowanie odpowiedniego biustonosza jest najprostszą sprawą, niemniej jednak niestety to jest mylne pojęcie. Biustonosze są bardzo istotne, ponieważ dzięki nim kobiece piersi są pięknie wymodelowane. Nie każdą kobietę stać na powiększenie piersi a co za tym idzie stają one się jędrniejsze.
Szczególnie kobiety, które urodziły dziecko nie wspominając już o dzieciach posiadają problem z biustem a raczej z jego jędrnością. Podczas karmienia piersią biust jest znacznie większy i wydaje się jędrny, ale gdy kończymy karmić to nasz biust staje się niedużo jędrny i atrakcyjny. Kobiety karmiące piersią w tym okresie czasu kupują sobie tzw. biustonosze dla kobiet karmiących. W przodzie odpina się stanik w miejscu gdzie znajdują się sutki. Dzięki temu  gdy karmi się w miejscu publicznym nie trzeba odsłaniać całej piersi jak to było kiedyś.  Jednak po zakończeniu karmienia piersią poza odpowiednich balsamów ujędrniających tak ważny jest stosowny dobór biustonosza. Najlepsze są te na fiszbinach i  z utwardzanymi miseczkami. Dzięki takiemu stanikowi piersi samoczynnie się podnoszą do góry i stają się wizualnie bardziej jędrne. Niestety takie biustonosze, które mają wypełnione miseczki nie ma możliwość nosić każda kobieta a konkretnie chodzi tu o kobiety z dużym biustem, ponieważ tego rodzaju stanik push-up prócz tego powiększa piersi. Przykre jest to, że im większe piersi tym trudniej jest uzyskać atrakcyjny stanik. Biustonosze na duże piersi są rodzaju „babcinego” czyli w kolorze białym lub kremowym bez żadnych koronek czy innych dodatków.
W wielu wypadkach jest tak, że to co akurat szuka się nie można wyszukać i tak samo jest ze stanikami. A jeżeli już są takie biustonosze to lub są za niezbyt duże albo zbyt ogromne lub cena bardzo wygórowana. Ale wielką zaletą jest to, że ich jest duża ilość, że ma się w czym wybierać