Portal komputerowy inny niż wszytkie

Komputer to urządzenie elektroniczne, do pokazywania informacji. Częstokroć spotykanym dziś komputerem jest komputer PC. Pecet dedykowany jest do użytkowania osobistego. Występują zarówno w domach i biurach. Komputery są przeznaczone przede wszystkim do między innymi: gier, kodów biurowych, globalnej sieci Internet.

Na rynku procesorów aktualnie bardzo popularne są procesory AMD Athlon II X4 z czterama rdzeniami. Jednakże wielu informatyków zastanawia się pewnie czy jest opłacalne inwestować w procesor AMD z czterema rdzeniami? Czy może wystarczą jedynie dwa rdzenie.

Jak do tej pory jeszcze żadna Oprogramowanie nie wymaga procesora czterordzeniowego. Jak na razie żaden tytuł nie został przystosowany do procesorów z czterema rdzeniami.Procesory Core 2 Duo i Core 2 Quad Intela spisują się tak samo w grach komputerowych.

Osoby które nie posiadają w życiu zawodowym wiele do czynienia z komputerami czują się dość nieswojo otoczeni całą tą technologią potrzebują rady, sklepy komputerowe to miejsca gdzie taką poradę mogą uzyskać

Peryferia komputerowe tj. drukarki igłowe ustępują miejsca znacznie nowszym ploterą.