Plener ślubny

Ostatnio w obszarze – fotografia slubna Trojmiasto bardzo popularne stały się plenery ślubne. Wiele par zdaje się przy wyborze stylu takiej sesji na fotografa, powołując się na jego doświadczenie i zmysł artystyczny, a tymczasem Młodzi mogliby wnieść odrobinę siebie w takie zdjęcia.

Przy wyborze scenerii i charakteru zdjęć plenerowych, Para Młoda powinna ściśle współpracować z fotografem, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Warto wspólnie ustalić, czy wolimy, szalone zdjęcia z latającymi Panami Młodymi, czy też bardziej klasyczne i romantyczne.

Warto też samodzielnie wybrać miejsce pleneru –  Fotografia slubna Trojmiasto. Nie chodzi tu o podanie konkretnych współrzędnych na mapie, ale o ogólne wskazanie pożądanej scenerii: plaża, jezioro, miasto… Ważne, aby te specyfikacje przekazać fotografowi odpowiednio wcześniej, aby miał czas wybrać jak najbardziej nadające się do sfotografowania w kontekście sesji ślubnej miejsca.

Jeżeli Para Młoda ma jakieś wspólne hobby czy zainteresowania, warto zastanowić się nad wpleceniem ich w tematykę ,pleneru”. Kibice piłki nożnej mogliby np. pozować na stadionie swojej ukochanej drużyny, wywijając szalikiem czy zdobywając gole, amatorzy starych filmów mogliby na zdjęciach stylizowanych na kadr filmu zajadać popcorn w kinie lub udawać Charliego Chaplina, a mole książkowe świetnie prezentowałyby się w jakiejś klimatycznej księgarni, obłożeni ze wszech stron książkami. Warto zrobić coś kreatywnego, co Was definiuje, zamiast wpisywać się w oklepane standardy, które nijak mają się do Waszych osobowości i charakterów.