Nauka jazdy – Opole

Szkoła Nauki Jazdy D-H powstała w 2006 roku, założył ją Dawid Harynek obecny kierownik ośrodka szkolenia. Przez 5 lat systematycznie poszerzamy swoją działalność o kolejne kursy praw jazdy. Dzięki szybkiemu rozwojowi nasza Szkoła jako jedyna w Opolu została nagrodzona Statuetką FIRMY ROKU 2010 w kategorii JUNIOR BIZNESU. Jest to wyróżnienie nadawane przez IZBĘ GOSPODARCZĄ ŚLĄSK dla przedsiębiorstw, które w krótkim czasie (niespełna 5 lat) osiągnęły wysokie wskaźniki w dziedzinie rozwoju, osiągnięć i rezultatów w szkoleniach prowadzonej działalności. Chcemy, aby dla mieszkańców Opola pierwszym skojarzeniem z hasłem „nauka jazdy Opole” była Szkoła Nauki Jazdy D-H.

Nasza jednostka posiada własną flotę pojazdów takich samych jak WORD Opole, co zapewnia dobre przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Wprowadziliśmy także nowość na rynku jaką jest symulator nauki jazdy dla bezpłatnego użytkowania dla wszystkich naszych kursantów. Młoda wyszkolona kadra instruktorów może poszczycić się wysokimi wskaźnikami zdawalności naszych kursantów.

Ciągłe doszkalanie i uczestniczenie w różnego rodzaju seminariach dla pracowników branży motoryzacyjnej i szkoleniowej przyczynia się do zwiększenia poziomu doświadczenia i profesjonalizmu naszego ośrodka. W naszym gronie znajdują się już instruktorzy posiadający uprawnienia EGZAMINATORA, a również instruktorzy techniki jazdy.

Nasz zakład współpracuje ze znanymi Placówkami Oświaty: Liceum Ogólnokształcącym nr II , a ponadto Zespołem Szkół Ekonomicznych  w Opolu, w których również odbywają się wykłady.
Pamiętaj prawo jazdy robisz tylko raz w życiu, wybierz szkołę która swoją renomą, miłą atmosferą i dobrymi wynikami w szkoleniu da ci gwarancję dobrego przygotowania do egzaminu a także pomoże Ci w przyszłości być rozsądnym i odpowiedzialnym kierowcą.