iPhone 5

Mimo zadziwiająco smukłej konstrukcji, iPhone 5 mieści w sobie większy wyświetlacz i szybszy układ. Ultraszybki interfejs bezprzewodowy, który nie pogarsza wydajności baterii. Przynosi nowe, przeprojektowane słuchawki, które doskonale brzmią i mają wygodniejszy, lepiej dopasowany do ucha kształt. Ten iPhone kryje w sobie tak wiele, żeby dać Ci jeszcze więcej.

iPhone 5 obsługuje więcej sieci na całym świecie. Działa między innymi w nowoczesnych sieciach HSPA, HSPA+ oraz DC-HSDPA. Gwarantuje więc błyskawiczne surfowanie, pobieranie oraz strumieniowe odbieranie i wysyłanie materiałów. Dwuzakresowy interfejs bezprzewodowy 802.11n zapewnia fantastycznie szybką pracę w sieci Wi-Fi — z przepustowością sięgającą 150 Mb/s.

gallery_a6

Nowy układ A6 sprawia, że iPhone 5 prawie wszystko robi wyraźnie szybciej. I to nawet dwa razy szybciej niż modele dysponujące układem A5. Uruchamianie aplikacji, wyświetlanie stron WWW i otwieranie załączników jest teraz niemal natychmiastowe.
W porównaniu z A5, układ A6 oferuje także dwukrotnie większą wydajność grafiki. Przekonasz się o tym podczas pracy z aplikacjami wykorzystującymi grafikę w wyjątkowo intensywny sposób. Oraz, oczywiście, grając w gry — dzięki większej częstości klatek działają teraz płynniej i bardziej realistycznie.
Układ A6 został zaprojektowany nie tylko pod kątem szybkości działania. We współpracy z iOS6 okazuje się też niezwykle energooszczędny. Szybszy iPhone 5 wciąż ma w baterii zapas energii, który wystarczy mu na cały dzień — nawet 8 godzin przeglądania stron WWW w sieci komórkowej, 8 godzin rozmowy lub 10 godzin odtwarzania wideo