Francuskie pokojówki – Trójmiasto

ubiór francuskiej pokojówki składa się z ciemnej, oszczędnej sukienki oraz dodatkowo białego fartucha. Najpopularniejszym sposobem zdobienia omawianego stroju są koronki, którymi obszywa się jasne szczegóły. Dzięki temu zabiegowi uzyskują one atrakcyjną prezencję. Do omawianego uniformu sugerowane jest także nakrycie głowy w postaci charakterystycznego czepka, a także jakiś detal koronkowy zasłaniający szyję, jeśli podstawowa część stroju nie ma takiego elementu. Całość uzupełnić powinny pończochy , a dodatkowo czarne, ładne trzewiki podkreślające kobiecość tego stroju.

Tak wystrojona francuska pokojówka nie tylko doskonale wygląda, niemniej jednak posiada też bardzo wygodny strój do przeprowadzania zadań do jakich została powołana. Jest to sprzątanie, nakrywanie do stołu, gotowanie, mycie okien, czy podawanie jedzenia zleceniodawcom albo gościom.

W przeszłości na pokojówki stać było wyłącznie uprzywilejowanych. Wsród ludzi z wypchanym sejfem do dobrego tonu należało zatrudnianie co najmniej jednej pokojówki. Na dzień obecny epoki się zmieniają a na francuskie pokojówki stać praktycznie każdego. Ma możliwość nie zaraz na cały etat, niemniej jednak na wiele godzin, czemu nie?

Ukazały się specjalne firmy, wynajmujące rozbudowane pokojówki na wyznaczony czas. Jedną z nich jest firma Maid4You, która oferuje taką właśnie nowocześną usługę. Jeżeli już w każdej chwili czułeś pociąg do francuskich pokojówek, pozwól sobie na trochę przyjemności, choćby na kilkanaście godzin.