Wyjątkowa wokalistka

Jej rekordowa sprzedaż płyt dała przepustkę do występu na festiwalu TOP (artyści, którzy w minionym roku sprzedali największą ilość płyt), który odbył się 27 maja 2010 roku w Sopocie.
Kolejna płyta „Sekret wiecznej miłości” miał premierę w listopadzie 2010 roku, aktualnie Paulla jest w trakcie promowania albumu wydanego przez Universal Music Polska.

Paulla urodziła się w Pleszewie – małym miasteczku w Wielkopolsce. Jest wokalistką o rzadko spotykanej, 5-oktawowej skali głosu. W wieku 16-stu lat ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną pierwszego stopnia w Pleszewie, w klasie gitary klasycznej i fortepianu. Współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej śpiewając w chórkach.

Od najmłodszych lat brała udział i wygrywała liczne konkursy i festiwale. Udział w wielu popularnych programach telewizyjnych przyniósł jej (prócz wysokich nagród) sympatię i uznanie widzów.1995 r. „Talent 95” – konkurs organizowany przez Gazetę Wyborczą, Urszulę Sipińską i Jerzego Konrada, I nagroda.1996 r. „Śpiewać Każdy Może” Zbigniewa Górnego, II nagroda. – 1999 r. Festiwal Piosenki Angielskiej w Brzegu, II miejsce.

Nagroda Specjalna od Elżbiety Skrętkowskiej ,zaproszenie do programu „Szansa na sukces” (TVP2)
,1999 r. Udział w programie „Szansa na sukces”, którego gościem była Natalia Kukulska ,2000 r. i 2002 r. Udział w koncertach jubileuszowych „Szansy na sukces” ,2002 r. Udział w programie „Idol” (POLSAT) – półfinał .

2002 r. „Jestem jaki jestem” (TVN) – II miejsce w konkursie „Drzwi do kariery”, zorganizowanym przez Michała Wiśniewskiego. W trakcie pracy twórczej Wokalistka nominowana była do najbardziej prestiżowych nagród muzycznych w Polsce: Eska Music Awards, Viva Comet czy Superjedynki. Artystka jest przykładem tego jak wierząc w siebie można osiągnąć sukces, jej upór i determinacja, wyrzeczenia i cerpliwość jest dowodem na to, że mając atuty wokalne można zostać gwiazdą.

Na swoim koncie ma także 2 główne nagrody sopockiego Festiwalu Top Trendy 2009 m.in. specjalną przyznaną przez dziennikarzy. Artystka jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, której debiutancka płyta pokryła się multiplatyną – w sumie sprzedała 95 tysięcy egzemplarzy krążka „Nigdy nie mów zawsze”. W historii festiwalu nikomu nie udało się wystąpić w konkursie Trendy a po 12 miesiącach na Top.