Wycieczki promem

Jest to również bardzo dobry sposób na integrację rodziny – wspólne planowanie, a potem przeżywanie przygody sprawia, że rodzice i dzieci mają w końcu dużo czasu na zacieśnienie więzi. O przewadze takich wakacji nad tymi zorganizowanymi przez biuro podróży nie trzeba chyba wiele mówić.Jedna rzecz jest pewna – podczas rejsu promem nudzić się nie będziemy. Kupując bilety promowe po prostu gwarantujemy sobie i naszej rodzinie cudowną rozrywkę.

Rejsy promem to osobowe przewozy międzynarodowe, które w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Umożliwiają tanie i szybkie wycieczki do krajów takich jak Szwecja, Dania, Norwegia czy Finlandia. Rejsy promowe po Bałtyku to już prawie obowiązkowy punkt wakacji nad morzem.
podroze

Nie dziwi to bynajmniej, ponieważ rejsy promem są stosunkowo tanią i atrakcyjną metoda podróżowania. Kraje Skandynawskie stoją dla Polaków otworem odkąd w czasach powojennych rozpowszechniły się rejsy promem.

Promy stanowią typ statków pasażerskich, które łączą dwa porty niczym autobusy kursujące pomiędzy dwoma przystankami. Niewątpliwie jest to bardzo rozwijająca i interesująca metoda podróżowania. Będąc na rejsie promem można spędzić cudowne chwile, bowiem prom to naprawdę ogromne centrum rozrywki. Na promie odnajdziemy jadalnie, dyskoteki, place zabaw, kina bądź nawet baseny.

Osobowe przewozy międzynarodowe święcą triumfy odkąd Polacy wyruszyli na podbój rynków pracy Europy. Od tego czasu koszty przejazdów znacząco się obniżyły. Dzięki prywatnym przewoźnikom możliwe jest szybkie i bezpieczne dotarcie do niemal każdego zakątka Skandynawii , bardzo często pod wskazany adres.

Naturalnie promy mają jedną wadę – okres podróży jest dosyć długi, praz dodatkowo promem możemy dotrzeć jedynie do niektórych lokalizacji. W rzeczywistości niemalże większość z nas kojarzy poruszanie się z czymś nie za bardzo przyjemnym. Podróż traktujemy po prostu zazwyczaj jako dotarcie do własnego celu. Bardzo często trwa ona przez długi czas i jest po prostu męcząca, co sprawia że po takiej jeździe jesteśmy po prostu bardzo bez sił.

Samo przebywanie na pokładzie promu jest zatem przygodą. Możliwość odwiedzenia krajów Skandynawskich jest wtedy dodatkową atrakcją rejsu promem. Kupując bilety promowe po prostu gwarantujemy sobie i naszej rodzinie cudowną rozrywkę.