Wspaniały świat WOWWEE

WowWee to nie tylko doskonała zabawa ale także rozwój dziecka poprzez kontakt z nowoczesną robotyką! Zabawki WowWee stanowią nową jakość w grupie nowatorskich produktów dla dzieci. Pomysłowe rozwiązania i nowatorstwo produktów WowWee gwarantuje świetną zabawę połączoną z poznawczym charakterem produktów. Amerykańska firma WowWee jest gwarantem najwyższej jakości materiałów i ich niepowtarzalnego charakteru zabawek!

Kolejną fascynującą serią zabawek od WowWee jest WowWee Alive. Obejmuje ona wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły pluszowe zwierzątka. Ale doskonała jakość to nie jedyne wyróżniki pluszaków od WowWee! Jak zawsze WowWee wniosło wiele innowacyjnych pomysłów w świat zabawek i dlatego zabawki z serii WowWee Alive cechuje wyjątkowa zdolność do interakcji z otaczającym je światem! Liczne czujniki dotyku i położenia pozwalają maskotce nie tylko reagować na dotyk ale także na położenie!

Dla wszystkich fanów podniebnych akrobacji WowWee przygotowało serię Flytech. Flytech to rewelacyjne latające pojazdy wśród których znajdziesz takie hity jak WowWee Dragonfly, Skyhopper, Bladestar, Tinkerbell czy Lightstar! Każdy z nich realizuje zupełnie nowatorskie podejście firmy WowWee do latania! WowWee Flytech to kolejna niesamowita seria zabawek WowWee, która pokazuje pomysłowość i potencjał tej amerykańskiej firmy.

Kompleksowa oferta firmy WowWee obejmuje także innowacyjne instrumenty muzyczne, które z każdego dziecka stworzą prawdziwą gwiazdę rocka! Oto seria WowWee Paper Jamz! Żaden fan rockowego grania nie oprze się niewiarygodnie lekkim instrumentom od WowWee, które obejmują szeroki wybór gitar i perkusji a nawet dedykowane wzmacniacze Paper Jamz! Jest to kolejna seria zabawek, która podkreśla dominację firmy WowWee wśród innowacyjnych produktów dla dzieci! Granie z WowWee Paper Jamz jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej!

WowWee Robotics to seria, która zafascynuje wszystkich fanów robotyki! Liczne czujniki, reakcje głosowe, czujniki podczerwieni i bogata animacja gwarantują świetną zabawę! W tej serii zabawek od WowWee znajdziesz takie artykuły jak WowWee Robosapien, Roboraptor, Roboquad, Roborover i Joebot! Każdy robot jest niepowtarzalny i wyróżnia się indywidualnymi cechami dzięki czemu roboty od WowWee to nie tylko zabawki ale także i prawdziwi robo – kumple!