Projektowanie graficzne – Warszawa

Obecnie dość w większości można spotkać się w sieci i nie tylko w sieci z określeniem agencja interaktywna. Dla jednym brzmi to dość egzotycznie, dla innych naturalnie. Czym tak właściwie jest agencja interaktywna?

Agencja interaktywna to wytwór dość nowy, powstały w wyniku szerzącej się popularności Globalnej sieci i możliwości, które zaczął oferować przedsiębiorcom. Nowe sposobności, to nowe pomysły. Jednym z takim pomysłów było w tym momencie zbudowanie agencji interaktywnych. W koncepcja pierwszej myśli agencje interaktywne miały być agencjami reklamowymi działającymi w sieci. Myśl ta natomiast nabrała nieco innego kształtu i zamiast stać się odpowiednikiem agencji reklamowych poszła bardziej w kierunku korporacji programistycznych. Kreując definicję agencji interaktywnej można powiedzieć krótko, że jest to firma, która zajmuje się kreowaniem i promowaniem marki korporacji w sieci , a dodatkowo wspomaganiem jej funkcjonowania.

Do usług świadczonych przez agencje interaktywne zaliczyć można m.in: upowszechnianie firm/spółek/korporacji w internetowej rzeczywistości, audyt stron internetowych WWW, serwer