Portal komputerowy inny niż wszytkie

Komputer to urządzenie elektroniczne, do pokazywania informacji. Częstokroć spotykanym dziś komputerem jest komputer PC. Pecet dedykowany jest do użytkowania osobistego. Występują zarówno w domach i biurach. Komputery są przeznaczone przede wszystkim do między innymi: gier, kodów biurowych, globalnej sieci Internet.

Na rynku procesorów aktualnie bardzo popularne są procesory AMD Athlon II X4 z czterama rdzeniami. Jednakże wielu informatyków zastanawia się pewnie czy jest opłacalne inwestować w procesor AMD z czterema rdzeniami? Czy może wystarczą jedynie dwa rdzenie.

Jak do tej pory jeszcze żadna Oprogramowanie nie wymaga procesora czterordzeniowego. Jak na razie żaden tytuł nie został przystosowany do procesorów z czterema rdzeniami.Procesory Core 2 Duo i Core 2 Quad Intela spisują się tak samo w grach komputerowych.

Osoby które nie posiadają w życiu zawodowym wiele do czynienia z komputerami czują się dość nieswojo otoczeni całą tą technologią potrzebują rady, sklepy komputerowe to miejsca gdzie taką poradę mogą uzyskać

Peryferia komputerowe tj. drukarki igłowe ustępują miejsca znacznie nowszym ploterą.

Internet

Comments are closed.