Mleka dziecięce

Wszystkie niemowlęta zasługują na mleko najwyższe jakościowo. Dosłownie każde niemowlę powinno być karmione takim mlekiem, które w stu procentach mu podchodzi i jest dla niego zdrowe. Dostępne są trzy typy mleka dla niemowląt, które są stosunkowo uniwersalne i nie sprawiają problemu większości rodziców.

Mleko nan pro 2 – przeznaczone jest głównie dla zdrowych noworodków, które skończyły już 9-ty miesiąc. Stosowane może być za pozwoleniem i akceptacją lekarza prowadzącego, jeżeli niemowlę nie dostaje żadnych skutków ubocznych. Mleko modyfikowane, urozmaicone o żelazo, jod oraz wapń, jak również o witaminę D. Wszystkie te wzbogacenia skutecznie pomagają w rozwoju i odpowiednim procesie rośnięcia niemowlaka. Mleko nan ha jest jednym z najchętniej rekomendowanych mlek dla niemowlaków. Należy zainteresować się używaniem ów mleka, jeżeli obecne nie spełnia wymagań, albo powoduje niespodziewane efekty uboczne, tj. biegunka, wylewanie, czkawki, kolki.

Bebiko 2 jest jednym z najpopularniejszych i niezwykle często stosowanych u dzieci w każdym etapie rozwoju. Bebiko prezentuje grupę produktów dostosowanych dokładnie dla każdego okresu rozwoju noworodka. Mleka modyfikowane i mieszanki mleczne dla niemowląt prezentowane spod marki bebiko są najodpowiedniejszymi pod kątem jakościowym mlek oferowanych w Polsce. Uzupełniają wszystkie potrzeby żywnościowe niemowląt. Trzeba wypróbować za zgodą lekarza i sprawdzić jak nasze dziecko reaguje na mleko bebiko .

Jedno z niedocenianych mlek prezentowanych w Polsce, to mleko humana – bardzo dobre pod względem jakościowym, dostosowane do potrzeb każdego niemowlęcia. Bardzo charakterystyczny sposób tworzenia mleka humana1 powoduje, że zyskuje ono ciągle rosnące poparcie w naszym społeczeństwie i zaufanie wielu matek. Mleko jest smaczne, nie wywołuje uczulenia i może bardzo dobrze oddziaływać na rozwój dziecka. Warto przetestować po rozmowie z lekarzem.

Każde mleko ma troszkę odmienny skład, nie każde jest stworzone dla wszystkich niemowlaków. Trzeba rozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym na temat tego, które mleko może być najodpowiedniejsze i będzie dobrze służyło naszemu dziecku.