FileMaker narzędzie dla dobrego biznesu

FileMaker Pro jest wartościową, łatwą w użyciu aplikacją obsługi baz danych, która ułatwi pracę tobie i twojemu zespołowi w wykonywaniu wszelkich zadań. Miliony ludzi sektora biznesowego, rządowego i edukacyjnego używają FileMaker Pro do zarządzania swoimi informacjami w systemie Windows i Mac, a także w Internecie.

 

Z łatwością można w nim tworzyć  i wysyłać raporty w formacie Excel lub PDF.

 

Realizuje atrakcyjne raporty w pięciu różnych stylach wykresów słupkowego pionowego, słupkowego poziomego, powierzchniowego, liniowego i kołowego. Możemy też skorzystać z atrakcyjnych pulpitów nawigacyjnych, publikując swoje wykresy w sieci dzięki funkcji Szybkiej publikacji w Internecie. Wykresy FileMaker umożliwiają  zupełnie nowe sposoby dzielenia się i analizowania informacji.

 

Zarządzanie małą firmą jest teraz znacznie łatwiejsze z nowym Rozwiązaniem startowym fakturowania – profesjonalnie przygotowanym szablonem, stworzonym dla FileMaker Pro 11. Teraz można śledzić wszystkie informacje dotyczące produktów i klientów. Tworzyć, zarządzać i drukować niestandardowe faktury dla każdego zamówienia.

 

 

Bezpiecznie i szybko publikujemy swoje bazy danych w Internecie.

Wasze opinie :