Dotacje na rozpoczęcie działalności

Przygotowujemy skuteczne wnioski do każdego Urzędu Pracy na terenie całej Polski. Każdy Powiatowy Urząd Pracy może mieć swoje wytyczne, co do przyznawania dotacji ale to nie problem. Dostosujemy się do każdych wytycznych. Generalną zasadą jest to, że mogą Państwo otrzymać jednorazową dotację w wysokości 19400 zł lub wielokrotność tej sumy w przypadku tworzenia nowych miejsc pracy. Za pozyskaną dotację mogą Państwo zakupić praktycznie każdą nową rzecz na potrzeby swojej działalności (oprócz generalnie środków transportu). Mogą także sfinansować środki trwałe używane. Można kupić np. niezbędny sprzęt komputerowy, oprogramowanie lub meble biurowe. Pieniądze można przeznaczyć na marketing, reklamę lub stworzenie strony internetowej.

Profesjonalnie i odpowiedzialnie podchodzimy do zadania przygotowania wniosku, bo jesteśmy przekonani, że Państwa biznes będzie się rozwijał a my będziemy mogli stale ze sobą współpracować. Proponujemy ceny promocyjne, bo wierzymy, że przekonają się Państwo do naszych usług a to zlecenie jest pierwsze z wielu.

Każda usługa zawiera konsultacje, pomoc w kreowaniu potrzeb inwestycyjnych, budowanie portfolio sprzedaży usług (produktów)i przede wszystkim autorski i merytoryczny materiał zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W przeciwieństwie do konkurencji, nie używamy schematów i szablonów. Poważnie traktujemy Państwa biznes.
dotacje unijne

Przygotowujemy bardzo złożone i skomplikowane analizy finansowe, harmonogramy działań operacyjnych i marketingowych, przygotowujmy strategię promocyjną oraz przede wszystkim koncepcję sprzedaży. Dla naszych Klientów przygotowujemy rozbudowane biznes plany, modele biznesowe, marketingowe w tym promocja produktów i usług oraz przede wszystkim strategie sprzedażowe.

Doradztwem biznesowym zajmujemy się od ponad 10 lat. Swobodnie poruszamy się w świecie finansów, marketingu oraz sprzedaży. Każdy z nas ma wyższe wykształcenie w swojej dziedzinie i odpowiada merytorycznie za prace nad Państwa wnioskiem. Na co dzień pozyskujemy dotacje z Unii Europejskiej (w ramach: Regionalny Program Operacyjny oraz Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka).
Wnioski do Powiatowego Urzędu Pracy